Jako první firma v ČR a SR Vám poskytujeme pronájem unikátních svítících iniciálů. Obří písmena jsou 152cm vysoká a díky RGB LED žárovkám lze měnit jejich barevnost. Jsou natolik populární, že si je vybrala slovenská TV Markíza pro celovečerní show Let's Dance.

Možností využití svítících písmen je velmi široká např. svatby, firemní večírky, narozeninové párty, výročí nebo jako reklamní slogan. Jsou naprosto ideálním předmětem dekorace, která přitahuje hosty k focení a úžasně vyplní prostor v jakémkoli místě.

K dispozici máme všechna písmena abecedy, jelikož je sami vyrábíme! Důležitý fakt je i ten, že písmena pracují v režimu nízkého napětí!

Obří svítící LOVE & Srdce

Naše majestátní LOVE písmena jsou doplňkem pro slavnostní příležitosti, kde zaručeně přitáhnou pozornost jak hostů, tak fotografů. Jsme velmi pyšní, že si naše LOVE vybrala slovenská TV Markíza pro natáčení televizní show Let's Dance! Tato úžasná, vibrující 3D písmena jsou ideální pro všechny, kteří hledají něco nového a nevšedního. 

157cm vysoké obří svítící srdce nabízíme i samostatně. Ručně vyrobený zajímavý doplněk, který výborně doladí romantickou atmosféru např. vedle tanečního parketu novomanželů. Srdce může být také zajímavým průčelím u svatební uličky či na pozadí u svatebního oltáře.

Písmena disponují RGB LED osvětlením s možností nastavení 16  barevných odstínu dle dekoru Vaši události.  

KLEVENTS

Hradec Králové

Czech Republic

Tel: +420 731 433 879

info@klevents.cz

  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon
  • White Facebook Icon